U KOHO NAKUPUJETE:

Zajímá-li Vás o tom u koho právě nakupujete více než jen IČ, DIČ a ostatní nudné ale nutné údaje (najdete je v Obchodních podmínkách), tak čtěte dále:

  • Jmenuji se Jaroslava Koudelová a moje malá firma se dá nazvat rodinnou firmou. Mimo mne v ní pracuje manžel a syn, další dva zaměstnanci u nás pracují tak dlouho, že už jsou také skoro rodina.

  • Specializujeme se na produkty dvou českých výrobců, Salvia Paradise s.r.o. a 1.Aromaterapeutická KH a.s. (takhle dlouhý a krkolomný je plný název výrobce přípravků pana Karla Hadka). 

  • S oběma výrobci jsme v úzkém kontaktu, jejich produkty sami používáme, hodně toho o výrobcích víme a to co nevíme obratem zjistíme, ptejte se mně na e-mailu Jarka@FajnByliny.cz   

  • O byliny jsme se začali zajímat zhruba před deseti roky, kdy se manželovi začaly projevovat následky dříve prodělaných chemoterapií a i když rakovinu překonal, léčba cytostatiky mu poškodila játra. Z množství různých prodejců a dovozců bylin se manželovi nejvíce osvědčil ostropestřec a další jaterní byliny od české firmy Salvia Paradise.

  • V té době už jsme od roku 2004 provozovali zavedený internetový obchod, který funguje dodnes a proto nás napadlo otevřít si i obchod s výrobky Salvia Paradise.

  • Po čase, když jsme chtěli rozšířit sortiment o další českou firmu, zcela logicky padla volba na značku Karel Hadek, nejen pro její vysokou kvalitu, ale i proto, že výrobce máme tak říkajíc "za humny". Jakýkoliv problém jsme schopni okamžitě vyřešit osobně.

     

 

 

 

Majitelkou a hlavní postavou firmy je Jarka, technickou stránku prodeje zabezpečuje její manžel Vašek a syn Jirka. Další dva zaměstnanci ve firmě pracují už tak dlouho, že jsou také skoro rodina. Ve firmě už se uplatnila i čtyřletá vnučka Veronika a to jako fotomodelka, je i na fotce v záhlaví této facebookové stránky. V posledních létech jsme se specializovali na prodej přírodních produktů dvou českých značek, Karel Hadek a Salvia Paradise. Vycházíme z toho, že pokud chceme rozumět svému sortimentu a nejen prodávat, ale i poradit a mít to co prodáváme na skladě, nemůžeme prodávat zboží desítky různých výrobců a často je měnit.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací