Loading...

Až do neděle 25. dubna máme 10% slevu na všechno koření

×
FAJN Byliny FAJN Byliny SK

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy do Zásilkovny zdarma zbývá  

Kategorie

Kategorie

O nás

Chcete-li o nás vědět více než  IČ, DIČ a ostatní nudné ale nutné údaje (ty najdete v Obchodních podmínkách), tak čtěte dále:

 
  • Naše malá firma FAJN Byliny  je firmou rodinnou. Mimo mne (Jarka Koudelová - majitelka) v ní pracuje také manžel Vašek  a syn. Další dva zaměstnanci u nás pracují tak dlouho, že už jsou také skoro rodina.
   Občas nám "pomáhají" i vnoučata (to ale nikde raději neříkejte, protože v dnešní bláznivé době bychom za to mohli být popotahováni, že zaměstnáváme děti)


    
  • S manželem jsme spolu více než 35 let, 15 let prodáváme na internetu, takže pokud jste také pokročilejšího věku jako my a nevíte jak u nás objednat, klidně zatelefonujte, rádi Vám pomůžeme s objednávkou.
  • U nás nekoupíte žádné "zázračné" prostředky s okamžitým účinkem. Prodáváme pouze mnoha staletími prověřené byliny a aromaterapeutické preparáty  z bylin.
  • Vše co prodáváme pochází od českých výrobců, kteří mají více než dvacetiletou historii, pokud by něco nebylo v pořádku, okamžitě spolupráci s výrobcem ukončujeme. 
   Výrobky našich dodavatelů sami používáme, známe je, zúčastňujeme se kurzů které pořádají a tak můžeme poradit i svým zákazníkům. Nechceme prodávat kde co  a pořádně nevědět co vlastně prodáváme.
   Občas, nepravidelně, když jedeme do Maďarska tak potom nabízíme našim stálým registrovaným zákazníkům maďarské speciality a koření, (registrujte se a budete včas informováni)
    
  • Potřebujete-li radu ohledně užívání bylin napište mně na e-mail jarka@fajnbyliny.cz , na složitější dotazy odpovídám každý den večer, během pracovní doby na to nemám čas, na jednoduché dotazy odpovídám já nebo manžel většinou obratem.
    
  • O byliny jsme se začali zajímat zhruba před dvanácti roky, kdy se manželovi začaly projevovat následky dříve prodělaných chemoterapií a i když rakovinu překonal, léčba cytostatiky mu poškodila játra.
   E-shop FAJN Byliny jsme otevřeli v roce 2012, již několik let předtím jsme byliny a doporučovali a prodávali  kamarádům a známým.


 • A nakonec přece jen ta nudná ale nutná data abyste je nemuseli hledat:

   FAJN Byliny
   
  Telefon ČR: +420 377 477 290
  Telefon SR: +421 950 548 310

  e-mail: info@fajnbyliny.cz

  Provozovatel:
  Jaroslava Koudelová 
  IČ: 45342610
  DIČ: CZ5661291735

  Sídlo a adresa pro doručování:
  (Na táto adrese není maloobchodní prodejna, výdej zboží pouze pro velkoobchodní partnery) 
  Jaroslava Koudelová - FAJN Byliny
  Politických vězňů 240
  330 12 Horní Bříza