Odměňujeme věrné zákazníky, REGISTRUJTE SE a sbírejte slevy
 

ŽELATINOVÉ TOBOLKY V1, - Karel Hadek

 
34 Kč
Značka 1.Aromaterapeutická KH a.s. (Karel Hadek)
Kategorie Praktické pomůcky
Zvolte variantu
ŽELATINOVÉ TOBOLKY - Transparentní – V10 100 ks v balení Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do: 18.9.2019
34 Kč
   
 

Stále se opakuje otázka, jak používat éterické oleje vnitřně. Nakapat si zvolený éterický olej přímo do úst není žádný příjemný zážitek, proto se doporučuje, že je vhodné si vytvořit „tabletu“ z měkkého pečiva. Ta pak éterický olej vstřebá, nechá se vložit do úst, spolknout a zapít. Bylo by zbytečné nad čímkoli dalším přemýšlet, kdyby… Ano, kdyby se nevyráběly poživatelné želatinové tobolky.


Jejich používání nabízí hlavně praktické výhody. S troškou šikovnosti si prázdné tobolky můžeme naplnit např. jemnou strouhankou, vkápnout éterický olej a následně uzavřít. Do nabízené velikosti tobolek se strouhankou se vejde kolem 15 kapek éterického oleje, případně jejich směsi. Obrovskou výhodou je skutečnost, že éterické oleje želatinové tobolky nerozpouští. Můžeme si tak případně připravit potřebné množství na celý den. Pak již stačí jen nějaký vhodný miniobal a mohou s námi na cesty. Toto však není jediná výhoda želatinových tobolek.


Někdy může být užitečné použít tobolky i pro konzumaci léčivých rostlin nikoli ve formě čaje, ale prášku. I zde tobolky mohou dokonale posloužit. Tříštivý mlýnek na kávu zvolenou usušenou rostlinu zpracuje na prach, který se pak může také vkládat do tobolek. I zde si mohou pořizovat potřebné zásoby. Tobolky se určitě mohou pro mnohé stát zajímavým pomocníkem, rozšiřujícím, ale hlavně zpříjemňujícím možnosti aplikace jak éterických olejů, tak i léčivek.


Velikost:
Nabízené tobolky mají velikost 1 a jejich objem je u sypkých materiálů 0,5 ml a u tekutin 0,45 ml. Celkový objem tobolky je 0,59 ml.


Doporučení: 
Optimální skladovací podmínky jsou při teplotě 15 – 25°C a relativní vlhkosti 40 - 50 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací