Twisto Pay - zboží ihned, zaplatím za 14 dní

TWISTO Pay - Lepší než dobírka

 

 twisto_pay


Co je Twisto PAY?

Jednoduché nakupování na internetu. Žádné opisování čísla karty ani vyplňování příkazu v internetovém bankovnictví. V e-shopu vyberte při platbě odloženou platbu Twisto a je to. Jednodušeji už to nejde.

Co je Twisto Účet?

Kreditní účet, který zjednodušuje nakupování a platby. Nakupte dnes a zaplaťte až příští měsíc. Twisto za vás zaplatí vaše internetové nákupy, složenky nebo faktury za elektřinu nebo mobilní telefon, a to úplně zdarma.

Jak začít platit Twistem?

V klidu si nakupte na našem e-shopu a v košíku vyberte jako platební metodu  Twisto Pay.  Twisto Pay za vás objednávku zaplatí, my vám zboží odešleme ihned a vy za něj zaplatíte Twistu až ve chvíli, kdy zboží převezmete a vyzkoušíte (máte na to 14 dnů).

Pokud Twistu zaplatíte první nákup včas, můžete si u nich založit účet, který vám rozšíří možnosti, jak Twisto využívat:

  • Nakupujete celý měsíc a platíte vždy až k patnáctému dni následujícího měsíce.
  • Získáte přístup ke službě Twisto Snap, díky které budete moci jednoduše nakupovat ve všech e‑shopech či platit své vyúčtování za telefon, energie a složenky pouhým přeposláním e‑mailu na plati@twisto.cz nebo nahráním fotografie do účtu
  • Získáte detailní přehled o svých útratách a nákupech


Je Twisto zdarma?

Za platby ani Twisto účet opravdu nic neplatíte, žádný k  poplatek k nákupu navíc,  pakliže svá měsíční vyúčtování platíte v rámci 45 denního bezplatného období (první platba do 14 dnů, potom už 45 dnů) . Pokud se vám platba zrovna nehodí, můžete zaplatit pouze 10 % z celkové útraty a zbytek si odložit do dalšího měsíce, přičemž za každou odloženou stokorunu zaplatíte Twistu pět korun. Twisto je maximálně transparentní, tudíž při odkládání splatnosti máte vždy detailní přehled, kolik vás co bude stát.

Pokud vám je něco nejasné, napište na dotaz@twisto.cz nebo volejte na 222 70 33 33.

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací