Odměňujeme věrné zákazníky, REGISTRUJTE SE a sbírejte slevy

U koho nakupujete:

 

Chcete-li o nás vědět více než  IČ, DIČ a ostatní nudné ale nutné údaje (ty najdete v Obchodních podmínkách), tak čtěte dále:

 

 • Naše malá firma FAJN Byliny se dá nazvat firmou rodinnou. Mimo mne (Jarka Koudelová - majitelka) v ní pracuje také manžel a syn.
  Další dva zaměstnanci u nás pracují tak dlouho, že už jsou také skoro rodina.
  Na internetu prodáváme nepřetržitě od roku 2004, náš první e-shop s dálkovými ovladači je stále v provozu i když dnes jsou naší prioritou přírodní produkty.

 • Specializujeme se na přírodní produkty  českých výrobců, byliny od Salvia Paradise a přírodní českou kosmetiku Nobilis Tilia. 
    

 • O byliny jsme se začali zajímat zhruba před deseti roky, kdy se manželovi začaly projevovat následky dříve prodělaných chemoterapií a i když rakovinu překonal, léčba cytostatiky mu poškodila játra. Z množství různých prodejců a dovozců bylin se manželovi nejvíce osvědčil ostropestřec a další jaterní byliny od české firmy Salvia Paradise.

 • V té době už jsme od roku 2004 provozovali zavedený internetový obchod, který funguje dodnes a proto nás napadlo otevřít si i obchod s výrobky Salvia Paradise. Později jsme přidali dalšího českého výrobce, Nobilis Tilia 
  Náš sortiment je omezený na tyto dvě české firmy, nechceme prodávat kde co  a pořádně nevědět co vlastně prodáváme.
  Výrobky našich dodavatelů sami používáme, známe je, zúčastňujeme se kurzů které pořádají a tak můžeme poradit i svým zákazníkům.
  Občas, nepravidelně, když jedeme do Maďarska tak potom nabízíme našim stálým registrovaným zákazníkům maďarské speciality a koření, (registrujte se a budete včas informováni)

button_co-o-nas-rikaji-zakaznici

 

A nakonec přece jen ta nudná ale nutná data abyste je nemuseli hledat:

 provozovatelFAJN Byliny
 
Telefon ČR: +420 377 477 290
Telefon SR: +421 950 548 310

e-mail: info@fajnbyliny.cz

Provozovatel:
Jaroslava Koudelová 
IČ: 45342610
DIČ: CZ5661291735

Sídlo a adresa pro doručování:
(Na táto adrese není maloobchodní prodejna, výdej zboží pouze pro velkoobchodní partnery) 
Jaroslava Koudelová - FAJN Byliny
Politických vězňů 240
330 12 Horní Bříza

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací