U koho nakupujete:

 

Chcete-li o nás vědět více než  IČ, DIČ a ostatní nudné ale nutné údaje (ty najdete v Obchodních podmínkách), tak čtěte dále:

 

  • Naše malá firma FAJN Byliny  je firmou rodinnou. Mimo mne (Jarka Koudelová - majitelka) v ní pracuje také manžel Vašek  a syn. Další dva zaměstnanci u nás pracují tak dlouho, že už jsou také skoro rodina.
   Občas nám "pomáhají" i vnoučata (to ale nikde raději neříkejte, protože v dnešní bláznivé době bychom za to mohli být popotahováni, že zaměstnáváme děti)

  • S manželem jsme spolu více než 35 let, 15 let prodáváme na internetu, takže pokud jste také pokročilejšího věku jako my a nevíte jak u nás objednat, klidně zatelefonujte, rádi Vám pomůžeme s objednávkou.

   button_co-o-nas-rikaji-zakaznici

  • U nás nekoupíte žádné "zázračné" prostředky s okamžitým účinkem. Prodáváme pouze mnoha staletími prověřené byliny a aromaterapeutické preparáty  z bylin.
   Vše co prodáváme pochází od českých výrobců, kteří mají více než dvacetiletou historii, pokud by něco nebylo v pořádku, okamžitě spolupráci s výrobcem ukončujeme. 
   Výrobky našich dodavatelů sami používáme, známe je, zúčastňujeme se kurzů které pořádají a tak můžeme poradit i svým zákazníkům. Nechceme prodávat kde co  a pořádně nevědět co vlastně prodáváme.
   Občas, nepravidelně, když jedeme do Maďarska tak potom nabízíme našim stálým registrovaným zákazníkům maďarské speciality a koření, (registrujte se a budete včas informováni)

  • Potřebujete-li radu ohledně užívání bylin napište mně na e-mail jarka@fajnbyliny.cz nebo jednoduše rovnou tady v e-shopu (žlutý obdélník vpravo dole), na složitější dotazy odpovídám každý den večer, během pracovní doby na to nemám čas, na jednoduché dotazy odpovídám já nebo manžel většinou obratem.

  • O byliny jsme se začali zajímat zhruba před dvanácti roky, kdy se manželovi začaly projevovat následky dříve prodělaných chemoterapií a i když rakovinu překonal, léčba cytostatiky mu poškodila játra.
   E-shop FAJN Byliny jsme otevřeli v roce 2012, již několik let předtím jsme byliny a doporučovali a prodávali  kamarádům a známým.

image_editor1       hrad3


A nakonec přece jen ta nudná ale nutná data abyste je nemuseli hledat:

 FAJN Byliny
 
Telefon ČR: +420 377 477 290
Telefon SR: +421 950 548 310

e-mail: info@fajnbyliny.cz

Provozovatel:
Jaroslava Koudelová 
IČ: 45342610

DIČ: CZ5661291735

Sídlo a adresa pro doručování:
(Na táto adrese není maloobchodní prodejna, výdej zboží pouze pro velkoobchodní partnery) 
Jaroslava Koudelová - FAJN Byliny
Politických vězňů 240
330 12 Horní Bříza

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací