Registrací získáte slevu již od druhého nákupu Více v článku "Věrnostní slevy"

Opalovací olej SPF15 - Karel Hadek

Dnes budu chválit opalovací olej od pana Hadka.
Tento olej jsem sama testovala, takže to co píšu mám ověřeno.
Nebojte se, netestovala jsem ho na zvířátkách, ale na manželovi :)

olej15a

Již mnoho let jezdíme s manželem na jaře do termálů ve Štúrovu na Slovensku, i letos jsme tam před nedávnem byli. Než jsme začali používat Opalovací olej SPF 15, tak měl manžel pokaždé spálená ramena i paže od toho jak pořád plaval v bazénech, po zimě je kůže bílá a náchylná ke spálení.
Už minulý rok se po používání oleje od pana Hadka nespálil,  takže letos jsem do kufru přibalila několik lahviček opalovacího oleje a pro jistotu i balzám Lecison, kdyby se přece jen nějaké spáleniny objevily.

Olej jsme nanášeli na mokrou pokožku, jak pan Hadek doporučuje, mazali jsme se oba dva i když já na spáleniny od sluníčka netrpím.
Výsledek byl takový, že manžel se již druhý rok ve Štúrovu  nespálil, jeden večer říkal, že ho trochu svědí ramena, tak jsem mu je namazala Lecisonem.

Na týden pobytu nám pro dva lidi stačila 100 ml lahvička opalovacího oleje SPF15, takže zbylé lahvičky jsme darovali našemu příteli Peterovi Polákovi, který pro turisty ve Štúrovu organizuje překrásné výlety na Vizsegrád, do Budapešti a Ostřihomi. Pokud někdy budete v termálech ve Štúrovu, určitě s jeho cestovkou Viktoria CA na nějaký výlet vyražte a řekněte mu, že jste se o něm dozvěděli ode mne.

Loňská zkušenost s opalovacím olejem byla také jedním z důvodů, proč jsme usilovali o to stát se distributorem značky Karel Hadek, což se nám nakonec koncem minulého roku podařilo. 


Jarka Koudelová - majitelka FAJN Byliny

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací