Registrací získáte slevu již od druhého nákupu Více v článku "Věrnostní slevy"

Aromaterapie Karel Hadek - v prodeji na FAJN Byliny

Dnes mohu konečně napsat to na co jsem těšila po celou dobu jednání se společností 1.Aromaterapeutická KH:

Rozšiřujeme sortiment o kosmetiku a další přípravky Karla Hadka.

Jednání nebyla jednoduchá, museli jsme splnit podmínky, které společnost na své distributory klade, mimo jiné třeba to, že nesmíme zasílat výrobky se značkou Karel Hadek do států ve kterých má společnost 1.Aromaterapeutická KH a. s. své oficiální distributory.
Těch podmínek bylo mnohem více, tuto zmiňuji kvůli našim slovenským zákazníkům, těm značku Karel Hadek prodávat nesmíme.

Zákaz prodeje na Slovensko pro nás již neplatí.
Od 1.6.2018 prodáváme bez omezení i slovenským zákazníkům a v nejbližší době otevřeme pro slovenské zákazníky samostatný e-shop kompletně ve slovenštině.

Značka Karel Hadek je vyhlášená značka přírodní kosmetiky, paradoxně je mnohem více známá na západ od našich hranic než u nás, i když se jedná o  ryze českou firmu a všechny výrobky se vyrábí v České republice.

Jak říká sám Karel Hadek: 
“Aromateruapeutické receptury Karel Hadek vznikají již od roku 1983. Přípravky s logem Karel Hadek jsou originální, jedinečné a neopakovatelné.
Nekoupíte je na každém rohu….

 

 A pokud jste o Karlu Hadkovi ještě neslyšeli, doporučuji shlédnou toto video:


Jarka Koudelová - majitelka e-shopu FAJN Byliny

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací