Registrací získáte slevu již od druhého nákupu Více v článku "Věrnostní slevy"

EMOTION - voňavoučká řada kosmetiky Karla Hadka

 

S kosmetickou řadou Emotion přichází na trh výrobky, u nichž není prioritou terapeutický účinek éterických olejů, ale líbivá příjemná vůně daná oleji parfémovými. Konec konců, i příjemná vůně dokáže zvednout náladu a potěšit.

Celou řadu kosmetiky Emotion vyvinul Karel Hadek a je vyráběna společně s ostatními jeho produkty ve firmě 1. Aromaterapeutická KH, od ostatních výrobků se liší tím, že neobsahuje výhradně přírodní éterické oleje.

 

Aby se zřetelně odlišila od preparátů Karel Hadek, jež jsou vyráběny výhradně z vysoce kvalitních éterických olejů, dostala tato nová kosmetická řada označení Emotion a obdržela i své vlastní logo.

emotion

Aromaterapie není vždy léčení vůněmi! Éterické oleje se skládají z mnoha desítek i stovek různých bio-substancí. Jejich složení a poměr pak rozhodnou, zda jde o příjemnou vůni, či „čajovník“, nebo dokonce „česnek“.

Tyto vůně nejsou dány jen přírodními složkami. Z tohoto pohledu se již nejedná o přírodní éterické, ale vonné, neboli, parfémové, oleje. Tyto vonné oleje jsou sice vyráběny dle směrnic společnosti IFRA (International Fragrance Association), ale jejich receptury sestávají jen z části, nikoli výlučně z přírodních surovin. Jedná se o koncentrované vonné složky a jsou určeny jak k výrobě parfémů, tak i pro používání v aroma lampě, či při výrobě kosmetiky. Obzvláště pak kosmetických krémů, masážních olejů, preparátů osobní hygieny, jako jsou koupelové či sprchovací přípravky.

Co se vztahu k pokožce týká, jejich dermální snášenlivost je vynikající. Podráždění pokožky či dokonce alergické reakce sice nelze teoreticky vyloučit, v praxi jsme je však nikdy nezaznamenali. Vznikla tedy nová kosmetická série EMOTION

Aby byla naprosto vyloučena možnost záměny s preparáty vyrobenými výhradně za použití éterických olejů, liší se nejen logem, ale i barvou etikety. Etiketa preparátů série Emotion bude světle fialová.

emotion-lahvicky

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací