Registrací získáte slevu již od druhého nákupu Více v článku "Věrnostní slevy"

EMOTION - parfémové oleje

Tyto vůně nejsou dány jen přírodními složkami. Z tohoto pohledu se již nejedná o přírodní éterické, ale vonné, neboli, parfémové, oleje. Tyto vonné oleje jsou sice vyráběny dle směrnic společnosti IFRA (International Fragrance Association), ale jejich receptury sestávají jen z části, nikoli výlučně z přírodních surovin. Jedná se o koncentrované vonné složky a jsou určeny jak k výrobě parfémů, tak i pro používání v aromalampě, či při výrobě kosmetiky. Obzvláště pak kosmetických krémů, masážních olejů, preparátů osobní hygieny, jako jsou koupelové či sprchovací přípravky.
Aby se zřetelně řada EMOTION odlišila od preparátů KH, jež jsou vyráběny výhradně z vysoce kvalitních éterických olejů, dostala tato nová kosmetická řada i své vlastní logo.
Aby byla naprosto vyloučena možnost záměny s preparáty vyrobenými výhradně za použití éterických olejů, liší se nejen logem, ale i barvou etikety. Etiketa preparátů je světle fialová
S kosmetickou řadou Emotion přichází na trh výrobky, u nichž není prioritou terapeutický účinek éterických olejů, ale líbivá příjemná vůně daná oleji parfémovými. Konec konců, i příjemná vůně dokáže zvednout náladu a potěšit.

 
110
6451110645
Značky

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V opačném případě přejděte v prohlížeči do anonymního režimu. Více informací