Loading...
Kustovnice čínská - sušená šťáva 100g

Kustovnice čínská - sušená šťáva 100g

ID:SPS970

Skladem 10+ kusů

296 Kč

Dopravy
PPL - Doručení na adresu, převodem
Doručení na adresu (PPL kurýr)   104  
Výdejní místo PPL, převodem 79 Kč
PPL ParcelShop  79 
Zásilkovna, převodem
Zásilkovna  79 
Platby
✍ Bankovním příkazem ZDARMA
Na dobírku (+44 Kč příplatek)
⌨ Online platba (Kartou, Google Pay, Apple Pay) ZDARMA
Prášek z džusu kustovnice čínské – Goji 100g balení odpovídá 0,85 litru 100% džusu Balení 100 g vystačí na cca 3 týdny intezívní kúry Koncentrovaný sušený prášek kustovnice čínské je jedinečný produkt vyráběný ze šťávy goji. Přednosti kustovnice byly zná...


 


Prášek z džusu kustovnice čínské – Goji

100g balení odpovídá 0,85 litru 100% džusu

Balení 100 g vystačí na cca 3 týdny intezívní kúry

Koncentrovaný sušený prášek kustovnice čínské je jedinečný produkt vyráběný ze šťávy goji. Přednosti kustovnice byly známy a využívány v Číně po tisíce let a současné výzkumy je jen potvrzují.

Dnes vám nabízíme novou formu a způsob užití kustovnice čínské, a to v podobě sypkého koncentrovaného prášku. Prášek Salvia Paradise® je vyráběn ze 100% filtrované šťávy lisované z plodů kustovnice čínské v poměru 9 : 1. Jedna lžíce prášku je tedy vyrobena z 9 lžic surového džusu. Sušením bylo dosaženo opravdu silného koncentrátu, jenž 9× převyšuje obsahovou hodnotu látek v běžně dostupných 100% džusech vyráběných z goji. To je důvodem, proč vám stačí jen velmi malé množství prášku kustovnice.

Prášek Salvia Paradise® je vyráběný sprejovým sušením za teplot nepřevyšujících 30 °C. Jedná se o jeden z nejcitlivějších způsobů, preferovaný zejména u potravin a léčiv. Díky odfiltrování vlákniny je sušený prášek kustovnice beze zbytku rozpustný a nedochází k nežádoucím usazeninám na dně. Z prášku kustovnice lze tímto způsobem vyrobit vynikající džus, koktejl nebo ho rozmíchat například v jogurtu. Prášek goji je zcela rozpustný v teplé i studené vodě, využít ho lze k doplnění tekutin v létě i zahřátí v zimě. Doporučujeme konzumaci ve studené formě pro zachování všech látek.

Přednostmi sušené šťávy goji jsou rychlost přípravy, rychlé a snadné doplnění pro organismus prospěšných látek, snadné uskladnění, úspora času a místa. Konzumace šťávy zajišťuje rychlejší přísun živin než samotné plody kustovnice, které je třeba nějakou dobu trávit a především brát několikanásobně větší množství. Navíc vstřebatelnost účinných látek je závislá na trávicích enzymech, kvalitě rozkousání plodů a dalších zkonzumovaných potravinách. Vstřebání účinných látek je pro tělo mnohem jednodušší a vyšší, pokud jsou v tekuté formě. Podíváme-li se na úsporu místa, prášek goji jasně vede nad ostatními produkty. 10 ml prášku (půl „malého panáka”) odpovídá 90 ml džusu. Poměr výtěžnosti je pak průměrně takový, že z 6 kg plodů získáme 1 l 100% šťávy. Na zpracování 10 ml sušené šťávy bylo tudíž zapotřebí cca 500 g plodů. Patříte-li mezi lidi moderního ducha, kteří rádi zkouší nové kvalitní produkty přesahující svými přednostmi staré zavedené, jistě byste si neměli nechat ujít tuto novinku.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Složení: 85 % sušená filtrovaná šťáva z plodů kustovnice čínské, 15 % maltodextrin (pro zabránění hrudkovatění)

Tradiční užití: Jednu čajovou lžičku (50 ml) rozpustit ve vodě, štávě, džusu a vypít 1× denně před jídlem. V případě potřeby lze dávku vypít 2× denně.

TIP na přípravu: Požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2× více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Upozornění: Balení obsahuje 1 desikant, který pohlcuje vzdušnou vlhkost.

**

296

Blog "FAJNovinky"

Jak užívat bylinné kapky (tinktury)

Návod k užívání tinktur od bylinkáře Pavla Kadaňky. Návod lze použít i pro dávkování tinktur, které vyrábějí jiní bylináři, například paní Jarmila Podhorná (Naděje) nebo MUDr. Zbynek Mlčoch

Jak užívat bylinné kapky (tinktury)?Následující návod pro užívání tinktur od námi...